TP-LINK HS100, Wi-Fi smart plug, vzdálený přístup, hlasové Ovládání, Google Home, Android/iOS Kompatibilní, záruka 2 roky

Výprodej!

TP-LINK HS100, Wi-Fi smart plug, vzdálený přístup, hlasové Ovládání, Google Home, Android/iOS Kompatibilní, záruka 2 roky

|

SKU: w70193

Štítky: pro domácí, systém kontroly přístupu, přepnout wifi, multi smart plug, logo tp link, mi plug, plug inteligentní, eu plug inteligentní wi-fi, meross smart, homekit spínač.

387.09 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

TP-Link HS100 Wi-Fi smart plug

Dálkový ovladač k Ovládání zařízení připojených k smart plug, kde máte k Internetu, pomocí bezplatné Kasa aplikace na vašem smartphone. Programování Programu smart plug, aby se automaticky zapnout nebo vypnout napájení zařízení, jak je požadováno, jako je zapnutí světla za soumraku nebo vypněte jej za svítání. Mimo Dům Proměnit vaše zařízení zapnout a vypnout v různých časech, aby vzhled někoho doma. Google Home hlasové Ovládání Google se Domů (prodává se samostatně) umožňuje ovládat zařízení připojená k smart plug, jen pomocí hlasu.

Snadno ovládat vaše elektronická zařízení a spotřebiče na stejnou dobu, kdekoliv

Inteligentní konektory jsou snadno nastavit a aby to bylo ještě jednodušší, spravovat své domácí elektronické zařízení, kdekoli na světě, s nádechem na vašem Smartphone.

Vždy Doma

Dostat maleants od nastavení světel zapnout a vypnout na konkrétní plán, aby to vypadalo, že jsi doma, když jste opravdu ne.

Řídí a automatizuje, aniž by se z pohovky

S nádechem na vašem Smartphonu, můžete snadno vypnout světla a další zařízení v obývacím pokoji, aniž byste opustili postel, nebo plán na vašem rozmaru všechny světla jít ven o půlnoci

Moderní, elegantní, Jednoduchý

Inspirován moderní styl, design, inteligentní konektory, je tak jednoduché, jak elegantní, kombinovat hladce se stávajícími dekorace.

Nikdy nechat věci fungovat

Inteligentní konektory vám klid začlenit počítadlo času, který automaticky vypne spotřebiče, které pracují (jako je například žehlička nebo kulma na vlasy), pokud budete potřebovat nastavit časový limit první.

Specifikace

Vrátí

Budete mít 15 dní na vrácení, ale prosím, na vědomí, že nebudeme akceptovat návrat na odstoupení od smlouvy v následujících případech: -Přestávky nebo zneužití. -Estetické poškození jako škrábance nebo rány. -Produkty, které již byly mokré od vody a/nebo jiných kapalin. -Původní obal není v perfektním stavu. -Produkty, které mohou být chybějící originální příslušenství.

Zásilky

Nechceme, aby loď Kanárských Ostrovů, Ceuty a Melilly.

O Nás

Společnost byla založena v roce 1996, TP-Link je celosvětovým dodavatelem spolehlivých síťových zařízení a příslušenství, zapojený do všech aspektů každodenního života. IDC analytik firmy systematicky klasifikuje společnost jako číslo 1 dodavatel Wi-Fi * zařízení, dodávající zařízení pro více než 170 zemí a poskytování služeb pro miliardy lidí po celém světě. S osvědčenou dědictví stabilitu, výkon a hodnotu, TP-Link vytvořila portfolio produktů, které splňují sítě potřebám všech uživatelů. Nyní, jako připojený životní styl se stále vyvíjí, rozšiřuje společnost dnes překonat zítřejší požadavky." * Podle IDC je nejnovější čtvrtletní zpráva o následných opatřeních po celém světě, finální verze druhé čtvrtletí roku 2018.

Specifikace

 • Číslo Modelu: hs100
 • protokol: IEEE 802.11 b/g/n
 • Uzemnění: Standardní Uzemnění
 • Tlačítka: Tlačítko napájení, tlačítko Nastavení
 • Požadavky na systém: Android 4.1 nebo vyšší a iOS 8 nebo vyšší
 • Prodlužovací Kabel Délka: >10m
 • Původ: CH(Původu)
 • Wi-fi typ: 2.4 GHz, 1T1R
 • Wifi: Ano
 • Přepěťová Ochrana: No
 • Počet Prodejen: 1
 • Typ: Zástrčka Se Zásuvkou
 • Ochrana Proti Přetížení: Ano
 • Certifikace: RoHS, EAC, CE
 • Značka: TP-link

3 Recenze TP-LINK HS100, Wi-Fi smart plug, vzdálený přístup, hlasové Ovládání, Google Home, Android/iOS Kompatibilní, záruka 2 roky

 1. Enloashasdbjl – 2021-02-12

  In two days I had him at home. You pay a lot for portes but it comes to you for mrw and not for emails.

  5 / 5

 2. Elenakolb – 2020-12-13

  Very fast delivery, product of a stellar quality.

  5 / 5

 3. Millenniumsignature – 2020-11-25

  Delivery in 2 days in Portugal! Very fast!

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty