JAPONSKO PÁV DIAL tloušťka měřidlo 0,001 mm Dial Tloušťka Tester G-6C PÁV Tloušťka Stolu

Výprodej!

JAPONSKO PÁV DIAL tloušťka měřidlo 0,001 mm Dial Tloušťka Tester G-6C PÁV Tloušťka Stolu

|

SKU: w211

Štítky: kartáč nylon francouzština, kartáč obočí hřeben, kartáč e holčičí triko, kartáč na vlasy koupání, kartáč na vlasy vlysy, pláštěnky nissan latio, pláštěnky sedadla audi a3, kapilární pero růžová, kapilární papír formátu a4.

3 906.63 Kč 3 711.30 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

JAPONSKO PÁV DIAL tloušťka měřidlo 0,001 mm Dial Tloušťka Tester G-6C PÁV Tloušťka Stolu

Informace O Výrobku

Název: Jehly desky tloušťky měřidlo / tloušťka rozchod

Původ: Japonsko

Výrobce: PEACOCK (Páv Japonský)

Model: G-6C

Sonda styl: 5mm kovové letadlo

Minimální čtení: 0,001 mm

Hloubka měření: 20 mm

Obory: textilní tkanina, fólie, papír, zlato, kov a další předměty měření tloušťky, prodloužil typu arm s větší měření hloubky.

Princip: v určité oblasti a určité zatížení, naměřená tloušťka objektu. Ukazatel tloušťka měřidlo mohou být použity jako základ pro měření ite.

Vlastnosti:

Nové thinkness měřidla s 0,001 mm stupnice. Nově vyvinutý speciální rám minimalizuje kontrola chyby vyplývající z tepelné změny. Nulový referenční bod zůstane přesné i po mnoha hodinách používání, nebo extrémní výkyvy teploty.

Návod k použití:

1. Kalibrace: Před měřením, stiskněte páčku s měkkým hadříkem nebo objektivu papír otřete oba měřící povrchy, držte hodinky rámu ve svislém směru, uvolněte páku, aby dvě měřicí plochy přírodní, kontaktujte, sledovat, zda indikátoru je , Sladit nula, pokud tam je posun, prosím, otočte vnější kroužek, tak, že velký ukazatel na nule.

2. Opatření: Stiskněte páčku, měřený objekt na dvě měření mezi vertikální držení hodinky rám, uvolnit páku, takže vytočit point přirozeně klesat, můžete měřit tloušťku materiálu.

3. Tloušťkoměr čtení: číselníkový indikátor pro každé malé buňce je 0,01 mm, měření menší než 1 mm tloušťky materiálu, můžete přímo vidět hodnotu ukazatele. Pokud ukazatel je 40 mm nebo 0,4 mm; jestliže naměřená tloušťka materiálu je větší než 1 mm, čtení závisí na počtu velkých ukazatelů, plus malý ukazatel na celé číslo (malý ukazatel pro každý snímek je 1 mm). Jako velký ukazatel na 45, malý ukazatel mezi 1 a 2, na skutečné tloušťce materiálu je 1,45 mm.

Páv tloušťkoměr použití opatření:

1. číselníkový úchylkoměr musí být měřena kolmo k úrovni, nemůže kroutit měření, z gravitace způsobena chyba měření.

2. nástroje uvnitř mechanické díly, prosím, na vědomí, že šok.

Specifikace

  • Přesnost: 0,001 mm
  • Číslo Modelu: G-6C
  • Typ: dial tloušťka rozchod

0 Recenze JAPONSKO PÁV DIAL tloušťka měřidlo 0,001 mm Dial Tloušťka Tester G-6C PÁV Tloušťka Stolu

Přidat recenzi

Související produkty