1,5 L Rychlovarná Kyseliny chlorné Vody Konvice Sodíku Chlorná Ionizátor Stroj Chlorid Kyseliny chlorné Generátor Vodní filtr

Výprodej!

1,5 L Rychlovarná Kyseliny chlorné Vody Konvice Sodíku Chlorná Ionizátor Stroj Chlorid Kyseliny chlorné Generátor Vodní filtr

|

SKU: w11954

Štítky: augienb filtr, generátor chlornanu, ohřívač instantní vody, lg ro vodní filtr, lampa sodíku, život vody distiller, 100 rtěnku držák, kyseliny chlorné vody maker, vodní filtr kettl, vodní filtr.

329.75 Kč 227.47 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Obsah Balení:

1x Sterilizaci Vody, Takže Stroj (Bez Kyseliny chlorné Vody

Typ 1

Specifikace:

Napětí: 4.2 V

Výkon: 8W

Kapacita: 500 ml

Kapacita baterie: 2000mAh

Konfigurace: 300g vodovodní vody + 10g soli

Typ 2

Specifikace:

Napětí: 110-220V

Výkon: 15W

Kapacita: 1,5 L

Funkce: Generování chlornanu sodného

Konfigurace: 12g sůl + 1,8 L vody

Sterilizace rychlost dosahuje 99.9%:E. coli/Staphylococcus aureus/Candida albicans/Roztoči, atd.

Typ 3

Specifikace:

Napětí: 5V

Výkon: 5W

Kapacita: 500 ml

Konfigurace: 3g soli + 500ml vody

Vlastnosti:

-Kyseliny chlorné (Hclo) je non-toxické a neškodný. To je oficiálně schválen FDAs a Japonsko. To je asi 80 krát účinnější než bělení vody.

-Chlornan sodný (NaOCl) je hlavní složkou bělidla vody, který je také účinný pro sterilizaci a dezinfekci.

Bleach vody: efektivní baktericidní složkou v bleach je "chlornan sodný" (NaClO). Nevýhodou je, že je více toxická pro lidské tělo a má více chemických reziduí. Jak pro dlouhodobé použití bělidla, bude to způsobit podráždění kůže, sliznic a dýchacích cest, a stát se zdravotní obavy.

Kromě toho, "chlornan sodný" je poměrně agresivní a má dopad na lidskou pokožku, a dokonce i kovů. Čištění povrchu kovových zařízení a mytí podlahy může způsobit korozi zařízení a budou brzy zastaralé.

-"Kyselina chlorná" mohou být použity přímo k mytí zeleniny, ovoce a nádobí. Lei Kaiyin vysvětlil, že vysoká koncentrace "kyselina chlorná", se bude cítit mírně plynného chlóru, ale pro vodný roztok 5-20 ppm "kyselina chlorná", to může být říkal, že to je téměř bez zápachu. Kromě toho, protože "kyselina chlorná" se rozkládá velmi rychle (to bude rozkládat na vodu a malé množství plynného chlóru), a nezanechává chemických látek na povrchu, to není ve skutečnosti vliv na barvu, texturu a vůni ingrediencí. V kontrastu, "kyselina chlorná", může účinně odstranit rezidua pesticidů na povrchu zeleniny, kromě své silné sterilizační schopnost.

-Nicméně, to je doporučeno používat zeleninu, která byla promyta kyseliny chlorné. To je nejlepší, aby jim jíst přímo. Používat čisté vody, aby se umýt nebo je teplo před jídlem. Kyseliny chlorné bude přeměněna na neškodné soli a kyslíku po topení.

Návod:

1. Přidejte vodu a sůl do hrnce a začít s jedním kliknutím;

2. Po dezinfekci roztok se vyrábí sprej rovnoměrně;

3.Otřete povrch položky, které mají být dezinfikovány, a otřete hadrem.

Poznámka:

1.Prosím, dovolte 1-3cm chyba vzhledem k ruční měření. Prosím, ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2.Barvy mohou mít různé jako rozdíl displej, prosím pochopit.

/ O službě / On Čas Dodání Plnou náhradu, pokud produkt není obdržela v garantované dodací lhůty Delší Ochranu, 15 den, více ochrany po dokončení objednávky Vrací se Příplatek Vrátit jakýkoliv výrobek,pouze v perfektním stavu Garantované Kvality Kvalita Zaručena nebo Plnou náhradu

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakýkoliv problém a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Specifikace

 • Použití: Další
 • Původ: KN(Původu)
 • Značka: AUGIENB
 • Certifikace: NIC
 • Úprava vody Typ stroje: dezinfekční stroj

2 Recenze 1,5 L Rychlovarná Kyseliny chlorné Vody Konvice Sodíku Chlorná Ionizátor Stroj Chlorid Kyseliny chlorné Generátor Vodní filtr

 1. Gangstaboy81 – 2020-08-27

  I had paid and waited for 103 days for NOTHING! At the beginning, the seller denied to send out my order due to the lower price that I paid, I did not think the seller really sent out my order but the seller claimed that my order was shipped! I finally opened a dispute after more than 110 days for a refund! I'm glad to get my money back but I wasted my time tracking my order and did not receive it. I do not recommend this seller to the shoppers!

  1 / 5

 2. Laupakfai – 2020-08-16

  Gift can not use and and product is not good

  3 / 5

Přidat recenzi

Související produkty