1 ks MiCS5524 CO Alkohol a VOC Plyn Senzor Breakout Board MEMS Detektor pro Sledování Kvality Ovzduší Plyn senzor modul

Výprodej!

1 ks MiCS5524 CO Alkohol a VOC Plyn Senzor Breakout Board MEMS Detektor pro Sledování Kvality Ovzduší Plyn senzor modul

|

SKU: w11904

Štítky: kvalita ovzduší wifi, voc modulu snímače, ethanol sensor, max9814, mikrofon zesilovač deska, mq3 senzor, voc plynový senzor, sledovat kvalitu ovzduší, gy max4466, mq3.

170.97 Kč 109.43 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Vlastnosti:

1. Mikrofony-5524 je robustní MEMS snímače: používá se pro vnitřní oxidu uhelnatého a zemního plynu, detekce úniku, vhodné i pro sledování kvality vnitřního ovzduší; dech kontrola a včasná detekce požáru.

2. Snadné použití: použijte 5 VDC napájení, a číst analogové napětí z výstupu pin. Když plyn je detekován, analogové napětí se zvýší v poměru k plynu zjištěny. Poté, co byl pod napětím, topení spotřebuje asi 25-35mA proudu. Můžete použít CS pin vypnout (vytáhněte ji až do 5V vypnout napájení) pro úsporu energie. Jen ujistěte se, počkejte jednu sekundu po zapnutí topného tělesa, aby bylo zajištěno, že je plně zahřeje, než čtení.

3.Široké použití :SGP je snadno integrovat a integruje se kov-oxid-plynové senzory na mobilní zařízení, otevírá nové možnosti pro monitorování životního prostředí v inteligentní domácnosti, domácí spotřebiče a Spousta aplikací.

Popis:

1.Zapojení je jednoduché a přiměřené struktury, jednoduché ovládání.

2.Vyrobeny z vysoce kvalitních kovových materiálů, odolný proti opotřebení a proti korozi, více stabilní výkon a delší životnost.

Specifikace:

Barva:fialová

Model: MIKROFONY-5524

Obsah Balení:

1 * Plyn senzor modul

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

Specifikace

  • Číslo Modelu: MIKROFONY-5524
  • Použití: Domů DIY
  • Typ: Další
  • Původ: KN(Původu)

1 Recenze 1 ks MiCS5524 CO Alkohol a VOC Plyn Senzor Breakout Board MEMS Detektor pro Sledování Kvality Ovzduší Plyn senzor modul

Přidat recenzi

Související produkty