FEELWORLD F5 Pro 5.5 Palcový na DSLR Pole Monitor Dotykový Displej IPS FHD1920x1080 4K HDMI Video Focus Assist pro Gimbal Plošinu

Výprodej!

FEELWORLD F5 Pro 5.5 Palcový na DSLR Pole Monitor Dotykový Displej IPS FHD1920x1080 4K HDMI Video Focus Assist pro Gimbal Plošinu

|

SKU: w11822

Štítky: externí monitor 4k, feelworld, stabil pro telefon, monitor podporu, feelworld monitor, kameru 4k 2, počítač monitor, monitor pc, video kamera, dahua ptz.

3 585.70 Kč 2 725.19 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

5.5" LCD, Rozlišení 1920x1080

Vysoké rozlišení, světlejší plný barev

F5 Pro poskytuje ostrý obraz, ideální pro tahání zaměření a analýzy obrazu na nastavení a v poli.S nativním rozlišením 1920 x 1080 vysoké rozlišení a 16:9 displej, 500cd/m2 jas, 1000:1 kontrastní poměr, poskytuje vynikající detaily, takže si můžete vychutnat ostřejší a bohatší barvy obrazu.Široký pozorovací úhel IPS 160 stupňů, je vhodné pro sledování z více úhlů.FEELWORLD následuje standardní REC-709 a kalibraci každého monitoru, takže to může eliminovat problémy barevný nádech.

Snadné Ovládání Dotykovým displejem, Volně Zoom Dovnitř a Ven

Přijmout plné ovládání dotykové obrazovky, můžete snadno a intuitivně přiblížení a oddálení záběru s pinch-to-zoom gesto.

Všechny Kontroly Na Dosah Ruky

Použití jednoduché a klepněte na swipe gesta, aby se úpravy!

Vestavěný monitor je také interaktivní dotyková obrazovka, která umožňuje nastavení až F5 Pro neuvěřitelně intuitivní.Všechny funkce jsou na dosah ruky, což vám umožní používat jednoduché kohoutek a swipe gesta pro změnu nastavení funkce.Když budete potřebovat vypnout funkci dotykové obrazovky, aby se zabránilo zneužití, můžete ji vypnout v nabídce nastavení funkce.

Navržen pro Každou Situaci

Když je připojen k fotoaparátu, velikost a hmotnost vašeho monitoru věcech.Jsme oholil F5 Pro na pouhých 245g a dodal, 1/4-20 šroub držáky nahoře, dole a vpravo pro snadné klece, adaptér lanoví, a náklon ruky.Tam jsou F970 baterie, desky a nainstalovat/ power kit na zadní části monitoru, instalaci/ power kit může napájení a nainstalovat externí zařízení, jako je bezdrátový vysílač, LED světla a další, které vybavena Sony F970 baterie desky.F5 Pro je kompatibilní s většinou kamer a HDMI-ready zařízení, a je dokonalým společníkem pro střelce, které jsou vždy na cestách.

Široká Kompatibilita

F5 Pro monitor je kompatibilní s různými kamerami, jako je SONY, Canon,Nikon, Panasonic, FUJIFILM, Leica, OLYMPUS.PENTAX, atd.

kompatibilní s různými kamerami, jako je SONY, Canon,Nikon, Panasonic, FUJIFILM, Leica, OLYMPUS.PENTAX, atd.

Mají Profesionální Nástroje pro vytváření, Zaměření a Vystavení

F5 Pro je určitě přidat okamžité hodnoty výroby pro mirrorless a DSLR střelců.Jeho jasný dotykový displej, profesionální softwarové nástroje, a pohodlné montáž je neocenitelná pro střelce, kteří chtějí dělat více s méně zařízení.Monitor obsahuje nepřeberné množství užitečných funkcí, jako je histogram, false color, focus assist, vložené audio, pixel na pixel, rám průvodce, devět mřížky atd.

Pravda, Barva · Profesionální Kalibraci Barev

Použití Rec.709 barva standardní

FEELWORLD používá profesionální Rec.709 HD barevný standard, a používá kalibrace barev technologie, profesionální nástroj kalibrace v továrně, může dosáhnout kalibrace monitoru a efektivně získat přesné reprodukce barev snadno, nenarušují barvu, ukázat skutečný obraz při natáčení videa.

Přesné Reprodukci Barev

FEELWORLD monitor podpora ITU standardy a HD video Rec.709 standardní konzistentní barevný prostor, pokročilé technologie zpracování obrazu, takže obraz jasně prezentovány, barva je velmi přirozená, k zajištění přesné reprodukce barev, reprodukovat fyzikální povaha natáčení, který umožňuje uživatelům, aby přesně hodnotit kvalitu různých vstupních video signálů.

Jas Histogram

Jas Histogram je kvantitativní nástroj pro kontrolu jasu obrazu.Funkce ukazuje rozložení jasu v obraze jako graf jasu podél vodorovné osy (Zleva:Tmavé, Správně:Světlé)a zásobník počtu pixelů na každou úroveň jasu podél svislé osy.

Vrcholit Zaměření Pomoci

Špičkový Filtr se používá k pomoci operátora kamery v získání nejostřejší.

le obrázku.Pokud je aktivován, vnitřní procesor zobrazí barevné zvýraznění na obrazovce, kde ostré hrany, které se objeví.Můžete přepínat putline barvu mezi červenou, zelenou, modrou podle různých tón předmětu.

Falešné Barvy

Falešné Barevný filtr je použit pro pomoc při nastavení expozice fotoaparátu.Jako kamera Iris je upravena prvky obrazu se bude měnit barvu v závislosti na jasu nebo jas hodnoty.To umožňuje správné expozice má být dosaženo bez použití nákladné, komplikované externí testovací vybavení.

Expozice (zebry)

Expozice se používá na pomoc při nastavení expozice v režimu Zebra Vzor.To je považováno za přeexponované a zobrazí pohybující se varování linky na více exponovaných místech. 1-100IRE nastavitelná.

Zvětšení (4X 9X 16X)

Zvětšení obrazu je HD signál v jakékoli části, zesílení pro vysoce kvalitní close-up.

Specifikace

 • Kontrast: 1000
 • Usnesení: 1920x1080 pixelů
 • Původ: KN(Původu)
 • Spotřeba energie: ≤9W
 • Vstupní napětí: DC7-24V
 • Jak nainstalovat: 1/4-20 závit bodů
 • Podsvícení: led
 • Plug Typ: EU Plug
 • Napájecí Konektor: DC
 • Jednotka Hmotnosti: 245g
 • Skladovací teplota: -30°C~60°C
 • Audio: stereo sluchátka
 • Vstup: HDMI,5V Typ C
 • HDMI Vstup: 1080p,4K UHD 3840x2160p
 • Jas: 500cdm2
 • Velikost Jednotky: 148Lx93Hx20D (mm)
 • Certifikace: ROHS
 • Zorný Úhel : 80°/80°(L/R) 80°/80°(U/D)
 • pracovní teplota: -20°C~50°C
 • Displej: IPS Dotykový Displej
 • Výstup: HDMI, DC Výstup
 • pixel pitch: 0.0639 (H) x 0.0213 (W) mm
 • Značka: feelworld
 • Číslo Modelu: f5 pro

5 Recenze FEELWORLD F5 Pro 5.5 Palcový na DSLR Pole Monitor Dotykový Displej IPS FHD1920x1080 4K HDMI Video Focus Assist pro Gimbal Plošinu

 1. Kamilqiyasov – 2021-01-16

  Recommend the seller

  5 / 5

 2. Peyrsdvn – 2021-01-15

  Delivery msk-2 days! Cool! Until I tested for now: I'll give a couple of hours from frost to come to myself. I will complement the feedback after testing. Seller respect. Thank you!

  5 / 5

 3. Tiva Zloevy – 2020-10-16

  Very high quality goods, the picture is excellent, everything is strong and convenient. On the slot of the folding battery you can hang a light flashlight, and from the connector of the external power to power, for example, the camera. This is if the battery is put 970th. But then the monitor itself should be pressed harder, because. Battery outweighs. In any case, these are convenient possibilities. The monitor itself is also excellent. The wire to the camera is so-so-not spiral. I bought a good and convenient separately. Recommend

  5 / 5

 4. Henrique Cardella – 2020-12-01

  The monitor is excellent, its money costs 100%. The battery is clinging to the transmitters, but you need a battery next to the battery, you do not start from the bank. There's everything in it except LUTS. Brightness is enough for shooting in rooms.

  5 / 5

 5. Pascolo Antonio – 2020-12-11

  Very good the monitor, came out in time, well packed

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty