100sets S Hřídel Černá Ručičky Kov Hliník Materiál DIY Hodiny Ruce Quartz Hodiny Příslušenství, Vysoce kvalitní DIY Hodiny soupravy

Výprodej!

100sets S Hřídel Černá Ručičky Kov Hliník Materiál DIY Hodiny Ruce Quartz Hodiny Příslušenství, Vysoce kvalitní DIY Hodiny soupravy

|

SKU: w11416

Štítky: retro hodiny ruce, hluboké ručičky, hodiny diy elektronické stavebnice, strojek rádio, jak to funguje, metalové tričko, mayhem, hodiny kit led, skp, hodiny ruce chrono, black metal tričko.

831.73 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Vysoce kvalitní SKP Hřídel Rukou,

hodinová ručička průměr otvoru je o 5.48 mm,

minutová ručička průměr otvoru je o 3,56 mm,

second hand průměr otvoru je o tom, 0.91 mm,

Fotografie produktu Kovový Hliníkový Materiál s mědí rukáv

Hodinu a minutu ruce povrchu ochranný průhledný film To ruce mohou být použity při DIY Hodiny,jsou to hodiny příslušenství.Můžete také použít ke změně svého orriginal špatné hodinových ručiček,tím se ušetří hodně peněz, protože nebylo potřeba pro vkládání celé hodiny Instrukce pro instalaci Při instalaci Hodiny, ruky, stačí stisknout dolů hodiny ruku k ose vertikálně,nemusí kroutit ruku.Podívejte tři ruce,ujistěte se neměli setkat se navzájem,a první místo, tři ručičky ukazují 12 a pak nastavte kolo vybavení na aktuální čas,kdy upravit vezměte na vědomí, že tři ruce se pohybují plynule,pokud splňují rozdělit Kvalitu a Servis 100% Záruka Kvality 100% Záruka vrácení peněz na každou položku a zdarma zpáteční poštovné, pokud položka není, jak je popsáno 48 Hodin Odeslání 48-hodinový dispečink pro objednávky po www.mapove-centrum.cz potvrdí zaplacení kromě svátků Escure vaše platby online Platba bude propuštěn, aby dodavatel po vás potvrzení, že jste obdrželi objednávku.

Náklad:

Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek.Budeme odeslání zboží do 2 dnů, jakmile vaše platba je dokončena.

Nezaručujeme dodání času na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována.Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země.Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání.Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku.

Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel.

Vrací:

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte zboží do 15 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu.Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek.Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu.Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Záruka A Údržba:

Nabízíme 1-měsíc zdarma náhradní.Kupující může požádat o výměnu do 15 dnů od obdržení výrobku .Kupující by měl vrátit výrobek v původním nám podmínky a měly by nést náklady na dopravu pro návrat.

Před vrácením zboží, prosím, potvrdit zpáteční adresu a logistické metody u nás.Poté, co jste dát položky do logistické společnosti, pošlete nám, prosím, sledovací číslo.Jakmile obdržíme položky, budeme opravit nebo vyměnit co NEJDŘÍVE.

Zpětná vazba:

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

Specifikace

  • Číslo Modelu: 44704P ruce

2 Recenze 100sets S Hřídel Černá Ručičky Kov Hliník Materiál DIY Hodiny Ruce Quartz Hodiny Příslušenství, Vysoce kvalitní DIY Hodiny soupravy

Přidat recenzi

Související produkty