Portable Webcam Video Rekordér Kamera Mini Fotoaparát Videokamera 1080P Mikro kamery DVR S klíčenka

Výprodej!

Portable Webcam Video Rekordér Kamera Mini Fotoaparát Videokamera 1080P Mikro kamery DVR S klíčenka

|

SKU: w11374

Štítky: foto camara, mini sonoff, 1080p webcam, 200a igbt modul, 12 led rgb, cassett přehrávač, r2 sonoff, kameru 4k 2, wondershare filmora pluginy, drone lidar.

98.93 Kč 71.20 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Vítejte LAMCHIN

O nás

1. Vítejte v našem obchodě! Jsme profesionální celém světě velkoobchodní společnosti. Vysoká kvalita výrobků, rozumné ceny, vynikající služby zákazníkům a spolehlivý úvěr je naše krédo.

2. Pokud se vám líbí naše výrobky, prosím, přidat svůj obchod do svého "Oblíbené" seznamu.

Produkt Discription

Portable Webcam Video Rekordér Kamera Mini Fotoaparát Videokamera 1080P Mikro kamery DVR S klíčenka

1), on/off 1 boot Stiskněte a podržte tlačítko operace po dobu dvou sekund pro zapnutí přístroje, červené světlo bude na, a v pohotovostním režimu bude zadán. 2 vypnutí Stiskněte a podržte tlačítko operace za čtyři sekundy, a červené světlo zhasne. 2) fotografování 1 V pohotovostním režimu (pokud není v pohotovostním režimu, můžete zapnout nebo krátkým stisknutím ovládacího tlačítka zadejte v pohotovostním režimu). 2 objektiv je zaměřen na cíl, který musí být zastřelen. 3 Stiskněte tlačítko operace zcela, červené světlo jednou blikne, vyfotit 3) Kamera 1 V pohotovostním režimu (pokud není v pohotovostním režimu, můžete zapnout nebo krátkým stisknutím ovládacího tlačítka zadejte v pohotovostním režimu). 2 Stiskněte a podržte tlačítko operace pro dva sekund, pak uvolněte tlačítko, červené světlo začne blikat a stroj se začne točit. 3 Jestliže jste přestal užívat fotografie, stačí stisknout tlačítko operace a uvolnění. 4) Nízký stav baterie Pokud zařízení detekuje, že je ve stavu nízké spotřeby, bude přístroj uloží aktuální soubor a červené světlo bude blikat pětkrát a pak vypněte napájení. 5) Nabíjení baterie 1 vypněte fotoaparát. 2Connect fotoaparátu k POČÍTAČI nebo jinému zařízení pomocí kabelu USB. 3 Během nabíjení bliká červené světlo; když je plná, červené světlo je na. 6) Vyměnitelný disk 1Connect fotoaparát k počítači ve vypnutém stavu nebo pohotovostním režimu. 2 mobilní disk ID, zobrazí se v "Můj Počítač". 7) Reset 1 Reset je nutný, když přístroj nereaguje v důsledku nesprávného provozu nebo jiných neznámých důvodů. 2 Stiskněte resetovací otvor s dlouhý a tenký nástroj. 8) Webkamery 1Install ovladač, který je dodáván s fotoaparátem. 2The je fotoaparát vypnutý. 3Connect fotoaparát k počítači. 4 "Můj Počítač" automaticky vyskočí síťové kamery logo.

Specifikace

 • Značka: NoEnName_Null
 • Stav Sestavy: Ready-to-Go
 • Číslo Modelu: Mini Kamera
 • Kompatibilita: Ostatní
 • Původ: KN(Původu)
 • Kamery Jsou Vybaveny: Ano
 • Certifikace: CE

3 Recenze Portable Webcam Video Rekordér Kamera Mini Fotoaparát Videokamera 1080P Mikro kamery DVR S klíčenka

 1. Badrov D – 2020-12-30

  Thank you very much

  5 / 5

 2. Koki Isback – 2020-12-30

  Thank you very much

  5 / 5

 3. Furer006 – 2020-11-23

  Everything drove quickly even the key ring is blown up for keys, true there is no instruction or description on the purchase page just one button on the camera

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty