Herní Ovladač pro NS Nintend Spínač Joycon stick Controller Gamepad pro N-Spínač

Výprodej!

Herní Ovladač pro NS Nintend Spínač Joycon stick Controller Gamepad pro N-Spínač

|

SKU: w11238

Štítky: joycon spínač, baterie e58, v úmyslu přepínat, pozadí pro narozeniny, večírek, nintendo spínač controlers, rcm jig nintendo spínač, joycon, radost con nintendo spínač, gamepad windows 7, X03.

545.88 Kč 513.11 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Funkce Výrobku:

1. Pro Přepnutí konzole se montují přímo na rukojeti ke zvýšení hráčovy pocit sevření. 2. Plug and play, není třeba se řídit instalace,snadné použití 3. to Screen shot tlačítko, šest-osy gyroskop, gravitační indukce, duální vibrace motoru, 4. Typ c rozhraní design je přijata na podporu Přepínač hostitel hra hrát hry během nabíjení. Spínač originální napájecí adaptér nebo standardní 15V PD protokol napájecí adaptér může být použit pro nabíjení. 5. Pohodlné instalace, román vzhled, krásnou strukturu a vynikající přilnavost.

Použití Ruční:

1. Před instalací, otevřete Přepínač, herní konzole a zadejte Nastavení menu, najít položku "regulátor a snímač", a nastavte "kabelové připojení Pro controller" na "on". 2. Posuňte Přepínač herní konzole podél trati rukojeti rukojeť a instalaci na místě. Pak stiskněte rukojeť klíč k připojení na vstup do řízení, Pak vstoupit do nastavení menu a najděte položku nastavení "rukojeť a snímače" a jaká "správný rocker" a "jaká gyroskopického senzoru" před jejich použitím

Balení Seznam

1X rukojeť se Spínačem

Specifikace

 • Nintendo Model: NINTENDO SPÍNAČ
 • Značka: dealonow
 • Kompatibilní Značka/Model: Nintendo
 • Funtion 1: Herní Ovladač
 • Funtion 3: Podpora vibrací
 • Funtion 2: joycon controller
 • Funtion 4: Podpora PD poplatek
 • Číslo Modelu: Pro přepnutí

3 Recenze Herní Ovladač pro NS Nintend Spínač Joycon stick Controller Gamepad pro N-Spínač

 1. Hotmail Paulvandermeer – 2020-12-24

  Arrived all OK

  5 / 5

 2. Petros124 – 2020-11-24

  Awesome thing, feels like a gamepad from Xbox, Sure Grip, big buttons. The front buttons are slightly further located, but you can get used to it. Now in Overwatch began to play much more comfortable) Delivery 2 weeks in Krasnodar Territory

  5 / 5

 3. Ppovarova – 2020-10-09

  Excellent product and shipping to Chile only took 22 days. The packaging protected the product very well and works perfectly with my Nintendo Switch. Very satisfied with my purchase.

  5 / 5

Přidat recenzi

Související produkty