5KUSŮ 60ML Bílá Pěna Čerpadlo Láhev Plastová Plnitelné Prázdné Kosmetické Láhev Dávkovač Mýdla Tekutého Čističe Kontejner

Výprodej!

5KUSŮ 60ML Bílá Pěna Čerpadlo Láhev Plastová Plnitelné Prázdné Kosmetické Láhev Dávkovač Mýdla Tekutého Čističe Kontejner

|

SKU: w1102

Štítky: kovové pěny láhev, ruční pračka, pivní pěny stroj, vysoký plastový dávkovač mýdla, černé mytí nádobí dávkovač, prázdná pěnová mýdla dávkovač, mytí těla nádoby, lege dávkovač alkoholu, misky na mýdlo dávkovače, alkohol dávkovač pití.

290.06 Kč 191.34 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

5KUSŮ 60ML Bílá Pěna Čerpadlo Láhev Plastová Plnitelné Prázdné Kosmetické Láhev Dávkovač Mýdla Tekutého Čističe Kontejner

Vlastnosti:

1. Eco-friendly PET materiál vyrobený v jemných zpracování umožňuje hladký a lesklý povrch, bezpečné a odolné pro opakované použití, dobrá odolnost vůči slabým kyselinám a organickým rozpouštědlům.

2. Snadný-k-šroub-on design pro snadné ovládání a bezpečné těsnění, horní víčko může účinně zabránit vytečení bez prudkém sáčku.

3. Hodí se pro mýdlo, šampon a make-up produkty, prostě protřepejte láhev a stiskněte tlačítko čerpadla k vysunutí pěny, bezproblémová a praktické.

4. Lehký a přenosný design, pohodlné dát do tašky pro cestovní použití s rychlým přístupem, 60 ml velká kapacita, může plně uspokojit vaše každodenní oddělující požadavky.

Specifikace:

Materiál: Eco-friendly PET

Barva: Bílá A Růžové Zlato(Jako Obrázek Ukázal)

Kapacita: 60 ml

Výška(S Víčkem): Přibl. 132mm

Spodní Průměr: 35mm

Množství: 5ks

UPOZORNĚNÍ:

① Pěna láhev má požadavky na kapaliny. Kapalina musí být pěna typ kapaliny. Ne všechny tekutiny jsou vhodné. Kapalina nesmí obsahovat částice, prášek nebo perlový prášek uvnitř, které mohou poškodit funkci pěnové trysky. Je-li voda je smíšené, jak je požadováno, a tlak je těžké na začátku, to znamená, že kapalina obsahuje nepěnivý látek. Prosím, přestaňte používat kapaliny a trysky a zkuste použít jiné kapaliny a nové pěnové trysky pro test.

② Foamable kapaliny na trh, musí být smíchán s vodou v určitém poměru, než to může pěna. Nedávejte emulze přímo do pěnící láhve pro použití.

③Mixing poměr(kapalina: voda=1: 3~9). Pro některé kapaliny s vyšší viskozitou, poměr vody může být vhodně zvýšena. Konkrétní poměr záleží na původní kapaliny. Kapaliny a vody by měla být míchá, 2 -3 minuty, aby potvrdil, že jsou plně integrovány před použitím.

④Please nalijte malé množství kapaliny a vody otestovat na začátku, ne nalít celou láhev kapaliny, v případě, že výše uvedené problémy se vyskytují, ztráta kapaliny může být snížena.

⑤The materiál blistr láhev je PET, a teplota roztoku by neměla být vyšší než 40 ° c, jinak láhev bude snadno deformované a poškozené.

Poznámka:

Prosím povolit některé odchylky vzhledem k ruční měření a ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než nákup.

Barva skutečné položky mohou mírně lišit od obrázků v důsledku různých počítačových obrazovek a nastavení zobrazení.

Díky za pochopení!

Obsah Balení:

5ks Prázdných Pěnící Láhve

Specifikace

  • Materiál: Plastové
  • Původ: KN(Původu)

0 Recenze 5KUSŮ 60ML Bílá Pěna Čerpadlo Láhev Plastová Plnitelné Prázdné Kosmetické Láhev Dávkovač Mýdla Tekutého Čističe Kontejner

Přidat recenzi

Související produkty