20mm 22mm Black&Red Stripe Pás Nylon NATO Hodinky Popruhy Heavy Duty Nylon Nato Hodinky Kapela Popruh

Výprodej!

20mm 22mm Black&Red Stripe Pás Nylon NATO Hodinky Popruhy Heavy Duty Nylon Nato Hodinky Kapela Popruh

|

SKU: w1081

Štítky: heavy duty zulu strap, heavy duty nato popruh, auto bezpečnostní pás, heavy duty nylon popruh, pás, 8 mm popruh, pás autosedačky, bezpečnostní pás popruh, pás auta, popruh zulu.

314.84 Kč

Dostupnost: Skladem

Popis produktu

20mm 22mm Black&Red Stripe Pás Nylon NATO Hodinky Popruhy Heavy Duty Nylon Nato Hodinky Kapela Popruh

Velikost: 20mm 22mm

Barva: Černá&Červená

Délka: 280 mm včetně spony Vyjádřit svůj jedinečný styl.

Ať už budete nosit 10 000 dolarů, luxusní hodinky, $1 šlehač náramkové hodinky, nebo něco mezi, hodinky je osobní pro vás.To vypovídá o vašem stylu a kdo jste.A nic, dělá hodinky pop jako perfektní popruh.Naše bezpečnostní Pás NATO Hodinky Popruhy jsou navrženy tak, aby držet krok s vámi, bez ohledu na to, kdo jste.Chcete nový vzhled?Není třeba pro nové hodinky – jen změnit nastavení hodinky popruh!Vypadají skvěle na dlouhou, dlouhou dobu.

Ruixuan Hodinky Popruhy pro Rychlé Uvolnění NATO Popruhy jsou vyrobeny z měkkého, odolného, nepromokavého nylonu, pomocí moderně čisté linie a klasický vintage styl.Budou stát až cokoliv budete házet na ně, ať už jste lezení na firemním žebříčku, nebo Mount Everest.Neexistuje žádné místo, naše popruhy nepůjde.Nalezení správné velikosti je snadné.

S 18mm, 20mm, 22mm šířky k dispozici, naše hodinky popruhy se vešly širokou škálu hodinek.Jednoduše změřte prostor mezi vaše hodinky je oka – to je těch málo bodech, kde popruh přikládá – a budete mít své řádné šířka řemínku.Můžete se také podívat na výrobce specifikace určit správnou velikost pro vaše hodinky.Swap popruhy snadno a rychle.

Ruixuan Hodinky Popruhy jsou navrženy tak, aby být vyměněn hladce dovnitř a ven, jak často, jak budete chtít.Jakmile jste odstranili vaše staré hodinky kapela, žádné nástroje jsou povinné.Přepínání mezi pásky k hodinkám v sekundách.Odolná konstrukce, mimořádná všestrannost.

Univerzální, tvrdý a stylové, vodotěsné a sweatproof, tyto popruhy se vešly všechny aktivní životní styl.Máme vás vztahuje z bojiště do zasedací místnosti.

Ruixuan Hodinky Popruhy,' bezpečnostní Pás NATO Popruhy jsou pohodlné, odolné, vodotěsné, a v pračce.Jsou vyrobeny z nejsilnější, nejměkčí nylon tkát jsme mohli najít, a skončil s heavy duty nerezové oceli hardware.Mají hezký, luxusní lesk, který doplní jemné hodinky a šlehač vojenské hodinky podobní.

Specifikace

  • Vlajky A Bannery Materiál: Nylon

0 Recenze 20mm 22mm Black&Red Stripe Pás Nylon NATO Hodinky Popruhy Heavy Duty Nylon Nato Hodinky Kapela Popruh

Přidat recenzi

Související produkty